Welcome on my blog :)
You like my creations? Please leave a comment, all your feedback means a lot for me. Thank you :)

I hope you will enjoy your visit !


Mar 3, 2011

Simlandia.pl (ONLY PL)

Witajcie!!

Serdecznie zapraszam wszystkich na nowo powstałe polskie forum dla fanów gier The Sims. Stworzone zostało z zamysłem skupienia w jednym miejscu ciekawych i pożytecznych informacji, zdjęć, fillmów, dodatków do wszystkich gier z tej serii. Przejrzyste rozplanowanie działów ułatwia segregowanie i wyszukiwanie interesujących użytkownika rzeczy. Dla Was udostępniona zostaje galeria, którą możecie zapełnić swoimi zdjęciami, filmikami i opowiadaniami o Simsach. W budowie jest dział Poradników do gry , aby ułatwić rozgrywkę.Planujemy otworzenie działu z pomocą techniczną do The Sims 2 i The Sims 3.
Poza tym możecie pogawędzić z innymi fanami Simsów na mini chacie. Aby otrzymać pełny dostęp do forum i zawartym w nim treści należy założyć konto, zajmie to tylko chwilkę, a możecie się świetnie bawić!!

Forum dopiero rozpoczyna swoją działalność, rejestrujcie się i pomóżcie w jego rozwoju.Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i pomysły. Ma to być miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Stwórzmy razem największe polskie forum o Simsach!! ;)

Serdecznie zapraszam!
Pozdrawiam :)

No comments:

Post a Comment